Сільський голова

Пивоваров Микола Олександрович

Участь педагогів в постійно-діючому семінарі-тренінгу «Інклюзивна технологія «Коло друзів»

Поділитися новиною:

Участь педагогів в постійно-діючому семінарі-тренінгу «Інклюзивна технологія «Коло друзів»

22 лютого 2018 року центром практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя КВНЗ "Харківська акдемія неперервної освіти" було проведено постійно діючий семінар-тренінг «Інклюзивна технологія «Коло друзів» за темою: «Перші кроки щодо запровадження технології «Коло друзів», участь в якому взяли педагоги Глушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Під час роботи семінару розглянуто умови адаптації та соціалізації дитини в закладі освіти, їх вплив на успішність людини; визначено бар’єри, ресурси та завдання педагогічних працівників у забезпеченні адаптації та соціалізації учнів в умовах інклюзивного освітнього середовища.

У роботі семінару взяли участь 32 педагогічні працівники.Учасники познайомилися з метою, завданнями та особливостями запровадження технології «Коло друзів», яка направлена, насамперед, на роботу з дітьми з особливими освітніми потребами. Директор школи Канцедал Г.В., вчитель англійської мови Барчугіна Л.В., практичний психолог Зудова І.С, вчитель початкових класів Глушко М.В. ознайомили присутніх з досвідом застосування технології «Коло друзів» у виховному процесі школи, окреслили основні кроки запровадження технології, відповіли на запитання учасників. Інлюзивну технологію "Кола друзів" освітній заклад запроваджує з 2016 року, отримавша відповідні серитифікати під час навчання на практичних тренінгах Всеукраїнського фонду "Крок за кроком".

 

Альбом: Участь педагогів в постійно-діючому семінарі-тренінгу «Інклюзивна технологія «Коло друзів» Альбом: Участь педагогів в постійно-діючому семінарі-тренінгу «Інклюзивна технологія «Коло друзів» Альбом: Участь педагогів в постійно-діючому семінарі-тренінгу «Інклюзивна технологія «Коло друзів» Альбом: Участь педагогів в постійно-діючому семінарі-тренінгу «Інклюзивна технологія «Коло друзів» Альбом: Участь педагогів в постійно-діючому семінарі-тренінгу «Інклюзивна технологія «Коло друзів» Альбом: Участь педагогів в постійно-діючому семінарі-тренінгу «Інклюзивна технологія «Коло друзів» Альбом: Участь педагогів в постійно-діючому семінарі-тренінгу «Інклюзивна технологія «Коло друзів» Альбом: Участь педагогів в постійно-діючому семінарі-тренінгу «Інклюзивна технологія «Коло друзів» Альбом: Участь педагогів в постійно-діючому семінарі-тренінгу «Інклюзивна технологія «Коло друзів» Альбом: Участь педагогів в постійно-діючому семінарі-тренінгу «Інклюзивна технологія «Коло друзів»
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/12524 | Переглядів: 167Дата публікації: 19:17 24.02.2018
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада