Сільський голова

Пивоваров Микола Олександрович

Свято Останнього дзвоника 
у Глушківській школі

Поділитися новиною:

Свято Останнього дзвоника у Глушківській школі

Промайнув ще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Навіть рясний весняний дощ не став на перешкоді цієї важливої події.

           По-сімейному тепло і водночас урочисто було проведено свято Останнього дзвоника у Глушківській ЗОШ І-ІІІ ступенів. У вітальному слові директор школи щиро подякувала голові Харківської державної адміністрації Ю.О. Світличній, голові Куп’янської районної державної адміністрації М.М. Ситнику, голові Куп’янської районної ради Г.В.Ківшарю та начальнику відділу освіти Т.В. Жадановській за те, що на сучасному етапі приділяється велика увага освіті, зокрема сільським школам. Так, в минулому році, з обласного бюджету освітній заклад отримав сучасний кабінет біології на суму більше 240 тис. грн.; в цьому році планується встановлення модульної котельні та сучасного футбольного поля. З районного бюджету в школу виділено кошти на заміну лінолеуму І поверху, встановлення вікна, придбання стільців, професійної овочерізки.

          Слова подяки Ганна Вікторівна висловила постійному партнеру закладу СТОВ «Мрії» на чолі з директором А.М. Головком та заступником Г.С. Головко. Без їх постійної допомоги та підтримки школу важко уявити: це і ремонт їдальні, і придбання стендів, телевізора.

          Особлива повага батькам учнів, які однією родиною зі школою виховують молоде, сучасне покоління України.

           Із щирими словами побажань звернулися до учнів та вчителів Глушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів гості свята: заступник голови РДА О.І.Польоха, голова сільської ради М.О.Пивоваров. Гості радили учням, щоб високі знання для них стали не просто шансом, а гарантією майбутнього працевлаштування та самореалізації.

          Найбільша гордість школи – діти. Спільні зусилля влади, громади, СТОВ «Мрії», батьків, вчителів і, звичайно, учнів увінчались успіхом. Скільки перемог в олімпіадах, турнірах, конкурсах отримали учні Глушківської школи! За традицією були нагороджені грамотами переможці предметних районних олімпіад, конкурсів, а також вручені Похвальні листи учням за відмінні успіхи у навчанні, а переможці районного та обласного рівнів отримали грошові премії від СТОВ «Мрії».

         І ось хвилююча мить… Почесне право Останнього дзвоника надали учням школи: одинадцятикласнику Канцедалу Вадиму і першокласниці Горобець Ксенії. Він сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: glushkivka-zosh.kupyansk.info/news/id/13475 | Переглядів: 92Дата публікації: 09:23 01.06.2018
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада